خانه / جاهای دیدنی دبی / اتوبوس شگفت انگیز دبی
اتوبوس شگفت انگیز دبی
اتوبوس شگفت انگیز دبی

اتوبوس شگفت انگیز دبی

 

اتوبوس شگفت انگیز دبی یکی از دیدنیهای دبی می باشد که مسافران تور دبی را به خود جذب می کند. در خشکی بصورت یک اتوبوس عمل می کند و در آب بصورت یک اتوبوس دریایی حرکت می کند. سفر با این اتوبوس، سفری مهیج و فراموش نشدنی خواهد بود. این تور برای نخستین بار در خاورمیانه ارائه می شود. شما سوار بر یک اتوبوس ابتدا گردشی در شهر خواهید داشت و سپس سوار بر همان اتوبوس وارد خور دبی می شوید و ساعتی را به گردش بر روی این رودخانه می پردازید. داخل این اتوبوس به امکانات مختلفی از جمله سیستم برودتی مجهز گردیده است. جلیقه نجات و سایر تجهیزات مورد نیاز در مواقع ضروری نیز در این اتوبوس تعبیه گردیده است. یک راهنما در طول سفر اطلاعات جالبی را در اختیار شما قرار خواهد داد .

اتوبوس شگفت انگیز دبی
اتوبوس شگفت انگیز دبی

Wonder Bus یا اتوبوس شگفت انگیز یکی از جاذبه های غیر طبیعی دبی، یک اتوبوس زمینی دریایی است اما ظرفیت ۱۲ کیلومتر در ساعت روی جاده و هفت گره روی آب است. (اگر نگران هستید جلیقه ی نجات موجود می باشد).سفرها تورهای مینی دو ساعته در دبی بوده و روی نهر، پارک Creek side و کلوپ گلف Dubai Creek، زیر پل مکتوم به سمت پل قرهود، بالای ورودی قایق و پشت برجومان صورت می گیرند. این اتوبوس دارای تهویه ی مطبوع بوده و ظرفیت ۴۴ مسافر را دارد.

اتوبوس شگفت انگیز دبی
اتوبوس شگفت انگیز دبی

مهمانان و بازدیدکنندگان با استفاده از این این جاذبه توریستی دبی به صورت معمولی می توانند در داخل شهر گشت تفریحی داشته باشند و سپس با همان اتوبوس و تغییرات کوچکی که در سیستماتیک آن ایجاد می شود و در خور دبی مورد استفاده قرار می گیرد و به اتوبوس آبی تبدیل میشود میتوانید در تور دبی سفری مهیج روی رودخانه ی دبی را تجربه کنید.قیمت اتوبوس شگفت انگیز دبی زیاد نیست و بهتر است قبل از سفر بلیط تور اتوبوس شگفت انگیز دبی را تهیه کنید. مسیر حرکت این اتوبوس معمولاً از دهکده‌هاي باديه‌نشين و مزارع پروش شتر در صحرا و ميان تپه‌هاي شني با رنگ‌ها و ارتفاعات مختلف مي‌گذرد.

اتوبوس شگفت انگیز دبی
اتوبوس شگفت انگیز دبی

 

مطلب پیشنهادی

دو نمایشگاه سالانه ی دبی

دو نمایشگاه سالانه ی دبی

هر ساله در دبی نمایشگاه های بسیار زیادی برگزار می شود که موجب رویداد های …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *