خانه / جاهای دیدنی دبی / پارک مشرف دبی
پارک مشرف دبی
پارک مشرف دبی

پارک مشرف دبی

پارک مشرف دبی “حَدیقَة مُشرف”، یکی از بزرگترین پارکهای دبی و معروف ترین جاهای دیدنی امارات متحده عربی ،در جاده الخوانیج و در نزدیکی فرودگاه بین‌المللی دبی قرار دارد. از بخش‌های دیدنی پارک مشرف، خانه‌های مینیاتوری متعلق به ملل مختلف جهان می باشد.

پارک مشرف در دبی
پارک مشرف در دبی

دوچرخه سواری، شتر سواری، اسب سواری و محوطه بازی کودکان، استخر، سالن اسکیت از سایر تفریحات پارک مشرف امارات به شمار می رود. “Mushrif Park” با وجود فاصله نسبتا زیادی که با مرکز شهر دبی دارد ولی یکی از اولویت های سفر گردشگران تور دبی می باشد.

mushrif_park_dubai_3

پارک مشرف از زیباترین دیدنیهای دبی، با مساحتی بالغ بر ۱۲۴ هکتار یکی از زیباترین جاهای دیدنی دبی دارای سرگرمی های جالبی می باشد. به طور مثال در اینجا منطقه ای وجود دارد که خانه های مختلفی از اطراف دنیا مثل مدلی از خانه ی زراعی آلمانی،خانه ای تایلندی و  خانه آبی به شکل قارچ را شبیه سازی کرده است.در کنار این خانه ها مجسمه های زیبایی نیز قرار دارند. از این رو به آن پارک دهکده جهانی در دبی نیز می گویند؛ یکی از جالب ترین بخش های پارک شرف همین دهکده جهانی می باشد که این پارک را تبدیل به یکی از پرگردشگرترین جاهای دیدنی دبی کرده است.

پارک مشرف در دبی
پارک مشرف در دبی

در  پارک مشرف یکی از بهترین پارکهای دبی، درختان صحرایی مانند: مانند: کُور، کُنار، کِرت، سمر، گز، سَلَم به وفرت وجود دارد. ورودی این پارک ۳ درهم ، ترن ۲ درهم، استخر ۱۰ درهم و ۱۰ درهم هم در صورت ورود اتومبیل می باشد. ساعات بازدید پارک مشرف دبی، امارات ۸ تا ۱۱:۳۰ است.

 

مطلب پیشنهادی

دو نمایشگاه سالانه ی دبی

دو نمایشگاه سالانه ی دبی

هر ساله در دبی نمایشگاه های بسیار زیادی برگزار می شود که موجب رویداد های …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *