خانه / جاهای دیدنی دبی / کویر یکی از مراکز اصلی تفریحی دبی
کویر یکی از مراکز اصلی تفریحی دبی

کویر یکی از مراکز اصلی تفریحی دبی

در نزدیکی ایران شهر توریستی و مدرن دبی قرار گرفته و بسیاری از توریست ها و تاجران به این شهر اماراتی سفر می کنند. فصل پاییز بهترین زمان و از شلوغ ترین زمان های سفر به این شهر دیدنی است که این همه زیبایی آن را به نگین خاورمیانه معروف کرده است.

در  مطلب جاهای دیدنی دبی قصد داریم تا یکی از تفریحات اقتصادی دبی را که می توانید در فصل پاییز و زمستان تجربه کنید را به شما معرفی کنیم برای همین در این مقاله بیشتر در رابطه با کویر یکی از مراکز اصلی تفریحی دبی صحبت خواهیم کرد. کویر دبی می تواند گزینه خوبی برای کسانی باشد برای کسانی که به قصد توریستی به این شهر رفته اند.

کویر یکی از مراکز اصلی تفریحی دبی

یکی از فصل های مناسب سقر به دبی به دلیل شرجی بودن آن و منطقه گرمسیری بودن آن فصل پاییز و زمستان است.  تفریح در شهر دبی با هزینه های بالاست همراه است و اگر اقتصادی و ارزان می خواهید سفر کنید باید بیشتر به دنبال تفریحاتی باشید که هزینه کم یا رایگان باشند.

کویر دبی یکی از کویر های بی حمتا و پر از شگفتی های طبیعی بکر است که در صحرای جادویی دبی وجود دارد و قطعا می تواند شما را متعجب کند. غروب خورشید و سرمای بسیار زیبا شب های این صحرا تجربه بسیار زیبا و خاص خود را دارد. در این مجموعه می توانید با برنامه هایی نظیر باربیکیو، کشیدن قلیان و تماشای اجرهای عربی در کنار شترسورای و سافاری تجربه ی بی نظیری را داشته باشید.

۱- سافاری

یکی از تقریحات بیسار هیجان انگیز که می تواند شما را به وجد بیاورد سافاری است ماشین سواری بر روی ماسه های کویر است که با توجه به ماشین سوار شدن بسیاری از ما ها ولی سوار شدن در کویر حال دیگر خودش را دارد. دقایق سرشار از هیجان بر روی تپه‌های کویر را تجربه کنید. این سواری با ماشین‌های شاسی بلندی مانند لندکروز انجام می شود که اگر بتوانید با راننده ی ماشین دوست شوید به شما هم اجازه دهد که سافاری را به دست بگیرید و خودتان برانید.

کویر یکی از مراکز اصلی تفریحی دبی

۲- سندبوردینگ

سافاری و راندن ماشین بر روی ماسه های لغزان کویر می تواند یک تجربه فوق العاده باشد ولی اگر بخواهید خودتان بر روی ماسه ها برانید بهترین گزینه سندبوردینگ است. شرکت برگذار کننده تور ۴x۴ یکی از  تخصصی ترین برگذار کنندگان  سندبوردینگ دبی است که شما را از هتل تا کویر و مسیر برگشت خواهد برد. برای سندبوردینگ بهتر است صبح زود از هتل خارج شوید چرا که ورزش گرما در حوالی ظهر در بدنتان ایجاد می شود و ممکن است در کنار گرما آفتاب اذیت شوید.

کویر یکی از مراکز اصلی تفریحی دبی

۳- موتورسواری در کویر

اگر تمام این تفریحات هیجان شما را به وجد نیاورد بهتر است شما تجربه هیجان انگیز و سرشار از آدرنالین را بخواهید داشته باشید که می توانید در تورهای موتورسواری بر روی کویر شرکت کنید. خطری شما را تهیدید نمی کند و با خیال راحت به تفریحات خود بپردازید. توجه داشته باشید که با این که کویر نوردی جز تفریحات توریستی اقتصادی است یا اما بابت موتور سواری شما باید هزینه بپردازید.

کویر یکی از مراکز اصلی تفریحی دبی

۴- شن اسکی

یکی از تفریحاتی که برای آن باید کمی مبلغ بپردازید شن اسکی است که تشابه بسیاری به سندبوردینگ دارد با این تفاوت که شما در در این ورزش یک چوب دستی هم دارید که حس و حال اسکی بر روی برف داشته باشید. هزینه این ورزش از هزینه تورهایی که شما را به کویر می برند جدا است و باید هزینه آن را بپردازید.

۵- شترسواری

شتر یکی از نماد های امارات  است و حتی این حیوان نماود و سمبل شهر مدرن دبی می باشد. در صحرای کویر دبی هم شترهایی تزئین شده وجود دارند که می توانید اگر تمایل داشتید سوار آنها شوید و حال و هوای اعراب در ده های سال پیش را تجربه کنید. تجربه بسیار دوست داشتنی است که شاید هیجان انگیز مثل سایر ورزش های دیگر نباشد و نباید آن را از دست داد.

کویر یکی از مراکز اصلی تفریحی دبی

کویرنوردی در دبی را در کنار این تفریح جذاب فراموش نکنید وعکاسی هم انجام دهید؛ در کویر بی انتها طلوع و غروب آفتاب بسیار دیدنی می شود و حتما پیشنهاد می کنید که حتی اگر هیچ کدام از این کارهایی را هم که گفتیم انجام ندادید حتما غروب خورشید را در نظر داشته باشید و لحظه فوق العاده ایی در کنار دوستانتان می تونید سپری کنید.

 

 

مطلب پیشنهادی

پارک آبی وایلد وادی دبی

پارک آبی وایلد وادی دبی

پارک آبی وایلد وادی دبی یکی از ۱۰ مکان پر بازدید در بین گردشگران تور …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *