خانه / جاهای دیدنی دبی / پارک الممزر دبی (Al Mamzar Beach Park)

پارک الممزر دبی (Al Mamzar Beach Park)

پارک ساحلی الممزر دبی
پارک ساحلی الممزر
پارک ساحلی الممزر

پارک وسیع الممزر دبی با مساحتی بالغ بر ۱۰۶ هکتار در منطقه ی الحمریه ی دبی بعد از اسکله ی الحویه در ۵ کیلومتری بندر حمریا قرار گرفته است.این پارک مکان مناسبی برای گذراندن اوقات فراغت شما همراه با خانواده تان است.

پارک ساحلی الممزر دبی
پارک ساحلی الممزر دبی

می توانید از سواحل زیبای پارک الممزر دبی لذت ببرید یا وقت خود را در دو استخر واقع در محوطه ی پارک بگذرانید و نگران سرگرمی کودکان خود نباشید و آن ها را به زمین بازی ویژه ی کودکان ببرید.چمن زارهای گسترده و درختان و بوته زارهای فراوان این پارک را به مکان زیبا و مناسبی برای گذراندن وقت با خانواده تان تبدیل کرده است.

پارک ساحلی الممزر دبی
پارک ساحلی الممزر دبی

سایت های کباب پزی ، کلبه های خصوصی برای اجاره ، بوفه مواد غذایی ، تالاب های امن ، قطار تزئینی برای کودکان و اجرای موسیقی در فضای پارک از مزایای ویژه این محوطه سبز برای مسافران تور دبی محسوب می شوند که علاقه مندان و طبیعت دوستان زیادی را به خود جذب می کند.این پارک دارای خدمات وی آی پی شامل خانه های ییلاقی مدرن است که هر کدام از مزایای ویژه ی تهویه مطبوع ، جایگاه پخت و پز کباب و دوش گرفتن هستند.۱۵ خانه ی ییلاقی که در ساحل شماره ی ۴ واقع شده ند را از مسئول پارک اجاره کرد.

ورودی این پارک ۵ درهم است که در کل ۳۰ درهم برای پارک اتومبیل و همه ی سرنشینان گرفته می شود و با این حساب می توان رسما این پارک ساحلی را یکی از جاذبه های گردشگری دبی بدانیم.

بلیط استخر موجود برای بزرگسالان ۱۰ درهم و کودکان ۵ درهم است که کودکان می بایست همراه با فرد بزرگتری از استخر استفاده کنند.

اجاره آلاچیق ها هم ۱۵۰تا ۲۰۰ درهم است.روزهای چهارشنبه هر هفته مخصوص خانم ها و کودکان زیر ۸ سال است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *