خانه / مراکز خرید دبی / مرکز خرید وافی سیتی دبی

مرکز خرید وافی سیتی دبی

مرکز خرید وافی سیتی دبی
مرکز خرید وافی سیتی
نمایی از دیزاین داخلی مرکز خرید وافی سیتی
مرکز خرید وافی سیتی
نمای بیرونی مرکز خرید وافی سیتی

شاید بتوان مهمترین جاذبه گردشگری دبی را مراکز خرید و فروشگاه های لوکس آن دانست. دبی برخلاف دیگر کشورهای توریستی از کمترین جاذبه گردشگری طبیعی برخوردار بوده و دما هوا تقریبا در طول تمام سال گرم و آزار دهنده است اما با این وجود هر ساله حتی در ماه های گرم تابستان گردشگران بسیاری به دبی سفر می کنند در واقع می توان اینطور گفت که مراکز خرید دبی قلب تپنده بی توقف صنعت توریست این شهر هستند.

مرکز خرید وافی سیتی
نمایی از مرکز خرید وافی سیتی

مرکز خرید وافی سیتی دبی (Wafi City shopping senter Dubai) یکی از از ده ها مرکز خرید لوکس دبی به شمار می رود. این مرکز خرید با بیش از ۳۰۰ فروشگاه و مساحتی نزدیک به ۵۲۰ هزار مترمربع در چهار طبقه گسترده شده است.

مرکز خرید وافی سیتی دبی
مرکز خرید وافی سیتی دبی

معماری مرکز خرید وافی سیتی از معماری مصر باستان الهام گرفته شده و با مهندسی مدرن تلفیق شده است، سقف ها با هرم شیشه ای طراحی شده و فضای داخلی فروشگاه ها با معماری و تندیس هایی از مصر باستان دیزاین شده و رنگ و بوی خاصی را به این مرکز خرید بخشیده است.

مرکز خرید وافی سیتی دبی
مرکز خرید وافی سیتی دبی

در کنار بوتیک ها و مغازه های مختلف، کافه ها و رستوران هایی واقع شده است که شما می توانید در حین خرید اوقاتی را در آنجا خلوت کنید.

مرکز خرید وافی سیتی دبی
معماری حیرت انگیز وافی سیتی

قدم زدن در فروشگاه های مرکز خرید وافی سیتی می تواند حتی اگر قصد خرید هم نداشته باشید می تواند بسیار جذاب و سرگرم کننده باشد و به خودی خود شما را به ثبت نام تور دبی ترقیب کند.

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید زیبای مارینا مال دبی

مارینا مال دبی (Dubai Marina Mall)

مارینا مال نام یکی از بزگ ترین مراکز خرید دبی است که در دسامبر ۲۰۰۸ …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *