خانه / مراکز خرید دبی / بازار مرشد دبی
بازار مرشد دبی
بازار مرشد دبی

بازار مرشد دبی

بازار مرشد دبی که به زبان عربی سوق مُرشِد خوانده می شود، یکی از مناطق تاریخی و معروفترین بازارهای دبی می‌باشد. مؤسس این بازار یک تاجر كويتى به نام مرشد العصیمی بوده‌ است که در این مکان بازار کوچکی ایجاد کرده ‌است و به همین خاطر نام مرشد را برای این بازار انتخاب کرده اند.

بازار مرشد دبی
بازار مرشد دبی

بازار مرشد یک جاذبه توریستی در دبی و یکی از بهترین مراکز خرید دبی می باشد که از سمت میدان جمال عبدالناصر به طرف غرب که به خیابان سبخه کشیده می شود و چندین خیابان بصورت موازی از طرف غرب به این خیابان متصل می‌شوند که در مجموع این بازار را تشکیل می دهند. بسیاری از ایرانیان ساکن دبی فروشگاههایی را در این بازار دایر کرده اند.

اگر چنانچه قصد دارید تا با هواپیما به دبی سفر کنید میتوانید بلیط هواپیما دبی خود را رزرو کرده و از یکی هواپیماهای فلای دبی، هواپیمایی امارات یا ایرلاین های داخلی نظیر ماهان و ایران ایر و…. استفاده کنید.

بازار مرشد دبی
بازار مرشد دبی

در این بازار کالاها هم کلی و هم جزئی عرضه می شوند و قیمتهای این بازار نسبتا مناسب می باشد. بازار مرشد دبی واقع در ناحیه دیره یکی از بهترین و ارزان ترین بازارها نزد ایرانیان برای خرید مایحتاج و سوغات می باشد. داخل بازار مرشد چند بازارچه است که کالاها و اجناس جزئی و کلی برای فروش عرضه میشود. در بازار مرشد هر نوع کالا و اجناسی را با قيمت مناسب میتوان در تور دبی خرید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *