خانه / مراکز خرید دبی / نکات مهم در زمان خرید سوغاتی در دبی
نکات مهم در زمان خرید سوغاتی در دبی
نکات مهم در زمان خرید سوغاتی در دبی

نکات مهم در زمان خرید سوغاتی در دبی

در دبی حجره های متعدد و مازاد یدكی نیستی دارد که طبق معمول از زمان ۱۰ صبح تا اواخر شب پذیرای مشتریان و خریداران می باشند. اما اگر بخواهید سودا نواخت داشته باشید، باید بدانید که چه زمانی بابت شراء مناسب تر است. شهر دبی دارای هوای نور حرارت است. به همین علامت كثرت از كسان شب را راجع به حساب ابتیاع کردن قدرت و می کنند تا هوا کمی خنک تر شود. از این رو مغازه های این شهر در طول روز و خصوصا در ساعات اولین ی کاری خود مشتریان کمتری دارند. در ادامه در مراکز خرید دبی در مورد نکات مهم در زمان خرید سوغاتی در دبی بیشتر خواهیم گفت.

نکات مهم در زمان خرید سوغاتی در دبی

بدین سبب فروشندگان در این ساعات روز با روی خوش تری از خریداران پیشواز کرده و تخفیف های دهش به آن ها می دهند. در صورتی که در اواخر شب نیز گونه ها را با ثمن های بالاتری نشان دادن می کنند. پس حواستان آرزو بادا بابت بیع در دبی کمی پس از باز شدن فروشگاه ها، یعنی کمی بعد از زمان ۱۰ صبح، راجع به حساب فروش رجوع نمایید تا بتوانید کالاهای مورد نظر خود را با قیمت پی تری آماده کنید.

هر ساله دو مهمانی ارشد در شهر دبی برگزار می شود که در آن ها شما می توانید جمع کالاها و انواع حال وسن اقتضا خود را با قابلیت هایی متجاوز خوب و مفت مهیا نمایید. در پیشامد این دو عید نوعی مزایده عمومی در این شهر محسوب می گردند و به مدت ۲۰ سال است که از باب جذب توریست از طرف مسئولان این شهر برگزار می شوند. در لمحه انجام این بزم ها طرح های تفریحی و خوشی تكثر اخت اجرای کنسرت ها نیز به خاطر گردشگران در نظر محزون شده است. بازهم این فرصت فقره سبب گردشگران و خریداران نیستی دارند که بتوانند در نصیب کشی های این عید ها شرکت کرده و بخت خود را آزمایش کنند. یکی از این شادی ها در اواخر سال میلادی و در آغاز سال مد تازه برگزار می گردد.

این چراغانی بزرگ ترین سور ی معامله دبی با نام Dubai Shopping Festival یا DSF می شمیم که به مدت یک ماه از ۵ ژانویه تا ۵ فوریه ( ۱۶ دی تا ۱۷ برف ) دایم می شود. فستیوال ی ابتیاع و گیتی افق ها اولی در مطلع سال نوی شمسی برگزار می شود که در آن می تمهید گونه ها کالاها را با قیمت های طراز اول و مناسب فروش نمود. اگر هوا بخار خاصی را درعوض جهت سفر خود در نظر نگرفته اید و محدودیتی در این وضعیت ندارید، كامل بلوز ركابی هنگام باد راجع به حساب بیع در دبی، شرکت در این عید هاست. در فستیوال ی DSF شما فرجه کافی  بابت شرکت در ارزان فروشی ارشد دبی و معامله هایی استثنایی را خواهید داشت. خصوصا اگر قصد شراء اشیای كم بها قیمت و كاپیتان را دارید، وعظ می کنیم این فرجه را از دست ندهید.

نکات مهم در زمان خرید سوغاتی در دبی

الکرامه (Karama) كوچه توقف که در آن تعدادی حجره و یک پارک وجود دارد. اگر به آدرس یک توریست به دبی سفر می کنید یا سفر شما یک سفر کاریست، حیث خرید سوغاتی در دبی می توانید به الکرامه بروید. در این مکان می توانید همگی اجناس ارزان حیث سوغاتی را با اهمیت اعتبار های خوب روبراه نمایید. اجناس الکرامه اصل نیستند اما افزون با کیفیت هستند تا جایی که اصل و فرع آن ها را نمی تمهید به ابلهی مزیت آوانس نمره پروانه داد. هرچقدر شراء بیشتری از یک سوپر داشته باشید، می توانید تخفیف های بهتری را از خریدار ها بگیرید.

پس همیشه سعی کنید تا جایی که می توانید ابتیاع های خود را متحداً و به تنهایی اعمال دهید. نکته ی دیگری که در این جا باید به آن نگرش داشته باشید زنخ چونه زدن است. بر روی ارزش کالاها با فروشندگان چانه بزنید و اگر مرتب به تقلیل نشدند از سوپر خارج شوید. نگران نباشید! متعامدمتعامل ها به پس شما خواهند آمد و کالای مورد نظرتان را با ارزش بن تری به شما خواهند فروخت و شراء سوغاتی در دبی خودتان را به تاپ :صفت عالی نحو اعمال داده اید. فقط کافیست خوش برخود باشید! این كوی در شارع ۱۸ دبی نو و قدیم اتفاق شده است.

خرید طلا

یکی از مهم ترین مراکز شراء طلا در امارات، شهر دبی است. در این شهر شما می توانید طلاهایی با عیارهای بیش رفعت فروش نمایید. این طلاها با سبک های مختلف، مدل سازی و خلق شده و طرفداران بسیاری دارد. اگر تعشق مند به معامله طلا از این شهر هستید، ما به شما مرکز طلای دبی سوق ( Dubai Gold Souk ) را منظور می کنیم. در بین همه ی بازارها و بوتیك های یكسان طلا در دبی، این مرکز بلوز بی آستین مکان راجع به حساب فروش طلاست. شما می توانید در این بازار خوب بگردید و جمع سبک ها و طرح ریزی های چیز را نظر کرده و با آن ها مانوس شوید و فروش در دبی را به خوبی اعمال دهید. هم می توانید به در دكان ها رفته و ارزش طلای چگونگی دفع خود را نیز از فروشنده بپرسید. نکته ای که باید به آن پروا کنید قبض تنزل ارزان از فروشنده است. فقره سبب گرفتن یک كاهش آرام سازی خوب، پس از قابلیت کردن طلای وضعیت نظر از مغازه خارج شده و پس از چند لطیفه دور زدن در بازار، به آن مکان برگردید. با این کار متعامدمتعامل مصون می شود که شما از آن طلا خوشتان آمده و قصد سودا آن را دارید. به این دلیل سعی می کند با شما خوش رفتارتر اصابت کرده و تنزل انعام نیز به شما خواهد داد. اگر با کارت اعتباری خود قصد پرداخت هزینه ی طلای خرید شده را دارید، به این نکته رعایت کنید که خراج یا هزینه های جانبی قیامت را آهار نکنید. زیرا در این پوست از باب پس ستاندن آن راه اشكال را در پیش خواهید داشت. راجع به حساب رفتن به مرکز طلای دبی سوق باید به معبر ۵۴ الخور در دبی مراجعه نمایید.

نکات مهم در زمان خرید سوغاتی در دبی

خرید لباس

اگر از رغبت مندان به سودا وضع افاده و پوشاک باشید، دبی یک مکان رویایی راجع به حساب شماست. در این جا شما می توانید انواع پوشاک در رنگ ها و نقشه كشی های بیگانه غریبه را مشاهده نمایید. سرووضع هایی با کیفیت های یكسان را می توانید با اهمیت اعتبار های الوان در بازارها و مراکز خرید دبی جلوه گر کنید. می بسیج گفت در دبی بیع فیس برایتان مقرون بصرفه تر از بیع آن از کشور خودتان می بو و شما مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به بورس دولت یاموسسات شهریه دولت یاموسسات شهریه ی کمتری را من باب آن ها می پردازید. به خاطر فروش لباس در این شهر می توانید اضافه بر دیدار از حجره های لوکس، به بازارهای محلی دبی نیز سر بزنید. بازارهای روز و بومزاد :صفت بومی دبی مکان هایی هستند که در آن وافراً و به ندرت تولیدکنندگان به نشان دادن ی پیچاپیچ کالاهای خود می پردازند و معمولا انواع در این بازاها شایستگی ته تری انتما به دیگر دكه ها دارند.

خرید لوازم الکترونیکی

شاید شما هم قابل شنیدن باشید که می گویند دبی بهترین مرکز بابت سودا ابزار الکترونیکی و برق كار در آسیاست. اهمیت اعتبار این رخت در بازارهای دبی کمتر از جاهای اخری می باشد، تا جایی که می بسیج این اقلام را به آدرس سوغاتی و تحفه نیز معامله و شرا نمود. اما این حرف تا چه حد صحت دارد؟ اول باید ببینید قصد سودا چه وسیله ای را دارید. اگر می خواهید اثاثیه صوتی، تصویری و یا گوشی تلفن مصاحب را معامله و شرا نمایید، باید بگوییم دبی بهترین مکان فقره سبب شراء این ابزار است.

شما پس از معاینه بررسی از بازارهای دبی می توانید این اثاث را با سندیت استحقاق های باورنکردنی و طراز اول پرداخته نمایید. غرض ما فقره سبب شراء در دبی این لوازم، دكه جیتکس (GITEX) می باشد. دكه جیتکس در جاده شیخ مازاد یدكی دبی تثبیت دارد. با رجعت به این فروشگاه شما می توانید برندهای محترم و مشخص و ناپیدا شده ی آی تی را ملاحظه کرده و ادات ی وضعیت فقر خود را با کیفیت بلندی بیع نمایید. لوازمی که در این مکان خرید می کنید دارای گارانتی بین المللی هستند و شما می توانید در هر مکانی که باشید از امکانات این گارانتی كاربرد نمایید. نکته ای که درعوض جهت خرید اثاثیه باید به آن حرمت داشته باشید، دقت به ولتاژ اسباب ی هیئت نهج وجد نظر و ولتاژ برق کشورتان است. ابراز هرگونه مشکلی در این چگونگی دربردارنده گارانتی ابزار نمی شود.

قطعا فرش های ایرانی با طرح ها و نقش های گوناگون و زیبایش در جهان حرف اول را می زند. بعد از ایران، فرش ها و تابلوفرش های امارات نیز در گیتی افق ها مورد بحث موردتوجه طرح شده شده و بی مطالعه درخصوص گفتن دارند. فرهنگ و رسم و رسم کشورهای عربی به خصوصیت امارات با فرش درآمیخته  و در خانه های آنان نیز قرین ما ایرانی ها، فرش و فراش بود دارد. از این رو در دبی نیز بازارهای فرش مفرط و معروفی هستی و عدم دارد که گشت وگذار و فروش از آن ها درعوض جهت گردشگران بسیار بانمك شیرین حركات و دیدنی است.

Image result for Buying Souvenirs In Dubai

اما سوالی که مطرح می شود این است که از بین این همه بازارچه و مراکز نمودن کننده ی فرش از کجا شراء کنیم که برایمان مقرون به قسمت تر ریح و کجا ابتیاع سوغاتی در دبی را ایفا به جریان انداختن دهیم؟ ما به شما توصیه می کنیم فرش هایتان را از امارات مال (Mall of the Emirates) در گذرگاه شیخ زاید، دكه فرش ستون در دبی مال (Dubai Mall) در مرکز شهر و حجره های فرش ملی ایران در امارات مال و دبی مال حاضر نمایید. این فروشگاه ها گونه ها فرش های ماشینی، ابریشمی، پشمی و .. را با قابلیت های متنوع عرضه می کنند و شما می توانید با محل به پسند و توان مالی خود فرش چگونگی نظرتان را ابتیاع کنید.

مکان دیگری که می قابلیت حیث ابتیاع فرش های خوب با نرخ ارج نازل و گران معرفی کرد، آدینه بازارگاه مصافی (Masafi) در كوی ی فجیره (Fujairah) می باشد. در این مراکز خرید دبی شما می توانید فرش های ماشینی خوب و باکیفیت را با نرخ ارج های علاوه كم ارزش خرید نمایید. ولیك لابل علاوه بر این کیفیت این فرش ها به مقدار ی مراکزی که در اوج به آن ها اشاره شد نباشد، اما فرش های این بازارگه انتساب به سایر بازارهای روز عرضه کننده ی فرش، در سطح بالاتری استواری دارند.

مطلب پیشنهادی

شرایط اخذ بلیت هواپیما برای سفر به دبی

شرایط اخذ بلیت هواپیما برای سفر به دبی

امارات، آب و هواي خشك و آفتابي دارد و در طول سال بارش زيادي نمي …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *