خانه / اطلاعات سفر / خدمات آژانس های مسافرتی و هتل ها
خدمات آژانس های مسافرتی و هتل ها

خدمات آژانس های مسافرتی و هتل ها

آژانس های مسافرتی بسیار زیادی در ایران وجود دارد که هر ساله مسافران بسیار زیادی را به سرتاسر دنیا فرستاده و خدمات خاصی را به آنها ارایه می کند.امروز قصد داریم تا در مورد سفر به کشورهای اطراف خلیج فارس و تور دبی با شما صحبت می کنیم و خدماتی همچون خدمات CIP را در مورد میهمانان خارجی و جزییاتی در مورد آن را بریا شما بیان کنیم. با توجه به موارد بالا امیدواریم این مطالب برای شما مفید واقع گردد.در ادامه با ما همراه باشید تا در این بخش از اطلاعات سفر اطلاعات بسیار خوبی را در مورد خدمات آژانس های مسافرتی و هتل ها برای شما بیان کنیم.

دبی یکی از شهرهای عربی است که در سال های گذشته توانسته پیشرفت بسیار زیادی در زمینه های مختلف صنعتی و توریستی داشته باشد. سرمایه گذاری دولت های عربی به روی دوبی به صورت بسیار گسترده باعث شد که این شهر به یکی از برترین مراکز توریستی و اقتصادی در خاورمیانه تبدیل شود.

نمونه هایی از این زیر ساخت ها که در ترکیه به آن توجه بسیار زیادی شده است را می توان ساخت بهترین هتل ها و ساختمان ها در جزیره زیبای دبی دانست. برترین نمونه هتل پنج ستاره در دبی را برج خلیفه و یا همان برج العرب باید دانست که به یکی از نمای های این کشور تبدیل شده است و توانسته است با نماد زیبایی یک باد بان بر روی عرشه ی جزیره دبی خود نمایی کند.

خدمات آژانس های مسافرتی و هتل ها

موارد تبلیغاتی بسیار خاصی نیز با سرمایه بسیار بالا به نمایش در امده است تا میزانی از توجه توریست ها را به خود جلب کند. نمونه های آن را می توان پلیس و شهر سازی در دبی دانست که با برترین نمونه های ساختمان سازی در جهان ور برو می شوید و پلیس هایی که بیشترین امنیت را در دبی به وجود آورده است. برترین خودرو های جهان که هر ساله وارد دبی شده و بیشترین تبلیغات را در دبی به وجود آورده است.

به وجود آوردن فضای اقتصادی بسیار گسترده در دبی به صورتی بسیار خاص توانست میزان سرمایه بسیار بالایی را وارد این جزیره کند. برگذاری برترین فستیوال های مخصوص دبی و پیگیری سرمایه گذاری های انجام شده در دبی به صورتی بوده که بهترین بازدهی را برای این منطقه داشته است.

خب در همین فضای رقابتی بسیار خاص در دبی که ایرانیان بسیار زیادی را به مراکز تجاری و خرید دبی می کشاند و خرید های بسیار زیاد از برترین برند های روز دنیا می کنند و از این قبیل موارد، توجه تجار بسیار زیادی را به ایران جذب کرده است که می توانند همانند ترکیه به این حجم بسیار بالای سرمایه ورودی به کشورشان برسند.

خدمات آژانس های مسافرتی و هتل ها

ایران نیز برای این فرصت های ایده های بسیار زیادی را در نظر گرفته است و هتل های این شهر خدمات و امکانت بسیار خوبی را در اختیار افراد و گردشگران قرار می دهد.نمونه هایی از آن را می توان خدمات CIP دانست. این خدمات بسیار خاص بوده و برای بسیاری از گردشگرانی که از توان مالی بسیار مناسب تری برخوردار هستند استفاده می شود.

نمونه هایی از موارد رفاهی که در خدمات CIP برای شما در نظر گرفته شده است عبارتند از:

  • اینترنت پر سرعت برای میهمانان شما
  • انواع سالن همایش و کنفرانس
  • سوییت های بسیار شیک و درجه یک برای میهمانان شما به همراه تمامی خدمات رفاهی مورد نیاز آنها
  • فروش ویژه کالای برند داخلی و خارجی در Duty Free
  • خرید هر نوع سوغاتی ایرانی که شما انتخاب کنید برای میهمانان شما.
  • تمامی خدمات ارزی مورد نیاز شما و میهمانان شما
  • خودروی تشریفاتی برای کسی که از سفر آمده (از جلوی درب هواپیما تا سالن اختصاصی) و کسی که میخواهد برود (از سالن تا محل سوار شدن)
  • انتقال مسافر از فرودگاه به منزل و نیز از منزل به فرودگاه با خودروهای ویژه تشریفاتی
  • جایگاه پارک خودرو مسقف با ظرفیت ۱۰۰ خودرو
  • جایگاه اختصاصی برای عبور و مرور از گیت های پلیس فرودگاه

خدمات آژانس های مسافرتی و هتل ها

کانتر ویژه برای دریافت و تحویل بار همراه مسافران ورودی و نیز خروجی
در آخر باید بگوییم که آژانس های بسیار خوبی وجود دارد که می توانند بهترین خدمات را به شما ارائه دهند، آژانس کاروانیک یکی از این آژانس های مسافرتی است که خدمات خوبی را به مشتریان خود عرضه می کند.

مطلب پیشنهادی

چه پولی برای سفر به امارات ببریم

قبل از آن که بخواهیم به پرسش «در سفر به دبی چه پولی ببریم» پاسخ …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *