خانه / اطلاعات سفر / زوما، رستوران ژاپنی معروف دبی
رستوران ژاپنی زوما دبی
رستوران ژاپنی زوما دبی

زوما، رستوران ژاپنی معروف دبی

اگر بخواهیم بیشتر در مورد اطلاعات سفر به شهر دبی بگوییم می توانیم به رستوران های لوکس این شهر اشاره کنیم. دبی شهری است که در چند دهه ی اخیر پیشرفت بسیار زیادی کرده است و مهمان گردشگران و توریست هایی شده است که از تمام نقاط جهان به این شهر سفر می کنند. در ادامه در مورد زوما، رستوران ژاپنی معروف دبی بیشتر با شما صحبت خواهیم کرد.

این مهمانخانه ژاپنی خوب در طی سالها توانسته رتبه مناسبی را در وسط غذاخوری های دبی به دست آورده است.وجود بیش از سه طبقه (سالن زیبا و لوکس در اشكوبه بالای ورودی، كم ارزش درخصوص قبل یا بعد از شام مخلوط با نوشیدنی هستی و عدم دارد)، طبق معمول همه صندلی ها کاملا در شب معین رزرو شده است، زوما درآمد خود را با افزودن ارزش صندلی های تهیه نشده از باب سازگاری در همه چیز آن بدست آورده است.در ادامه با تور دبی همراه باشید تا شما را با یکی از دیدنی ترین رستوران های دنیا آشنا کنیم.

زوما، رستوران ژاپنی معروف دبی
خدماتی که این رستوران عرضه می دهد برجسته است و می توان گفت که همه از آن راضی هستند از سیخ های کباب رباتی تا ساشیمی، تمپورا تا تاتاکی  شما حتی نمی توانید ذره ای بی نظمی در این مکان و ظرف های غذای آن پدیدار کنید. این رستوران با ماهی کاد سفید شهرت دارد چرا که این غذا را بهتر هر رستوران ژاپنی دیگری عرضه می دهد.

زوما، رستوران ژاپنی معروف دبی
اینجا به معرفی یک مهمانخانه عالی و بی مانند میپردازیم که به عرضه یانواع غذاهای خنك ژاپنی میپردازد . سر اشپز بی نظیر این غذاخوری با مصرف از مواد آغازینی  درجه یک و فوت و فن خاص خود غذاهای ژاپنی را با انچنان زیبایی و طراوت عرضه میدهد که زبان از وصف ان ازكارافتاده است.
این رستوران خوب بین ۱۰۰ رستوران بزرگ دنیا در سال ۲۰۱۲ آشیانه خود را قرار کرده است .این رستوران در دو طبقه میباشد که در مرتبه ی اول اقسام غذاهای بامزه ژاپنی و در طبقه دوم این مهمانخانه نوشیدنی های لذیذ و بی نظیری ارائه میشود .

زوما، رستوران ژاپنی معروف دبی
غذاها در ظرف های کوچک و زیبایی سرو میشود و این دیزاین زیبای مهمانخانه و رسم ی سرو غذا نظر بسیاری از مسافران و گردشگران به خود جذب کرده تا حتی یک بار شده دراین مهمانخانه زیبا غذا میل کنند .
رستوران ژاپنی زوما در دبی از مهمانخانه اسمی در این شهر می باشد و مکانی شیک برای اشخاص با طبع که می خواهند غذایی با کیفیت برجسته را در مکانی راحت و لوکس میل کنند . این مهمانخانه در سال ۲۰۱۲ جز برترین مهمانخانه های دنیا در بین ۱۰۰ رستوران شناساندن گردید.رستوران ژاپنی زوما در دبی در مرتبه زیر آن غذاهای ژاپنی که در ظرف ها و غذاخوری های خوب مزین می شود و همچنین گردشگران تور دبی می توانند از طبقه دوم این غذاخوری که نوشیدنی های متنوع سرو می شود مصرف کنند.

مطلب پیشنهادی

چه پولی برای سفر به امارات ببریم

قبل از آن که بخواهیم به پرسش «در سفر به دبی چه پولی ببریم» پاسخ …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *