خانه / اطلاعات سفر / هواپیمایی فلای دبی
هواپیمایی فلای دبی
هواپیمایی فلای دبی

هواپیمایی فلای دبی

یکی از شرکت های هواپیمایی که به تازگی در منطقه خلیج فارس فعالیت خود را آغاز نموده است ، شرکت هواپیمایی فلای دبی ایرلاین می باشد. هم دفتر مرکزی  و هم ناوگان هواپیمایی این شرکت در فرودگاه بین المللی دبی در امارات متحده عربی قرار گرفته است. در واقع دفتر آن در ترمینال شماره ۲ فرودگاه واقع شده است. در این بخش از سری مقالات اطلاعات سفر به معرفی این شرکت هواپیمایی خواهیم پرداخت.

هواپیمایی فلای دبی
هواپیمایی فلای دبی

اگرچه مدت کوتاهی از شروع به کار شرکت هواپیمایی فلای دبی می گذرد ، این شرکت با ارائه خدمات مناسب و ارزان توانسته است جایگاه ویژه ای را در بین دیگر خطوط واقع در منطقه خلیج فارس به خود اختصاص دهد. دولت مرکزی دبی در سال ۲۰۰۸ میلادی ساخت این شرکت را به پایان رساند و اولین پرواز در آن کلید خورد. تعداد هواپیما هایی که اکنون در این ناوگان هوایی فعال می باشند به بیش از ۳۳ هواپیما می رسد که همگی مدل ۷۳۷-۸۰۰ از شرکت هواپیمایی بوئینگ و مدرن هستند. این شرکت قصد اضافه کردن بیش از ۱۰۰ هواپیمای دیگر تا سال ۲۰۲۳ را به ناوگان خود دارد. تعداد مقصد هایی که این شرکت به همکاری با آن ها مشغول است نیز شامل ۶۷ فرودگاه مرکزی در جهان می شود.

هواپیمایی فلای دبی
هواپیمایی فلای دبی

فلای دبی به تازگی و در سال ۲۰۱۱ به ارائه خدمات هوایی در ایران پرداخته است و پس از شروع به کار موفق به کسب بازاری مناسب در بین خطوط هواپیمایی خارجی شده است. تهران ، تبریز ، مشهد ، اصفهان ، شیراز ، همدان ، اهواز ، بندر عباس و شهرستان لار در استان فارس ، شهر هایی می باشند که از طریق این شرکت به دبی و بالعکس پرواز های مستقیمی دارند. نکته قابل توجه ای که در زمینه ارائه خدمات توسط این شرکت می توان گفت این موضوع می باشد که ، برای مسافران کلاس بیزینس اهواز – دبی سالن تشریفات اختصاصی در فرودگاه اهواز به طور رایگان به خدمت رسانی مشغول است. تعداد پرواز های این مسیر و بالعکس ، ۳ پرواز می باشد.

هواپیمایی فلای دبی
هواپیمایی فلای دبی

امکان اتصال به اینترنت وای فای و پخش زنده شبکه های تلویزیونی از امکانات منحصر به فردی می باشند که این شرکت در بعضی از پرواز های خود ارائه می نماید که برای استفاده از هر یک باید هزینه پرداخت شود. البته در صورتی که بلیط کلاس بیزینس را در اختیار داشته باشید می توانید به صورت رایگان از این خدمات بهره مند شوید.

صندلی های چرمی که می توان زاویه آن ها را به دلخواه تغییر داد و سرویس های ویژه مانند منوی غذای بین المللی که امکان انتخاب برای مسافران وجود دارد از دیگر تسهیلات در نظر گرفته شده برای کلاس بیزینس در داخل هواپیما می باشند.

مطلب پیشنهادی

چه پولی برای سفر به امارات ببریم

قبل از آن که بخواهیم به پرسش «در سفر به دبی چه پولی ببریم» پاسخ …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *