خانه / اطلاعات سفر / دو نمایشگاه سالانه ی دبی
دو نمایشگاه سالانه ی دبی
دو نمایشگاه سالانه ی دبی

دو نمایشگاه سالانه ی دبی

هر ساله در دبی نمایشگاه های بسیار زیادی برگزار می شود که موجب رویداد های مختلف می شود. در این نمایشگاه ها تجار و افراد صاحب کسب و کار ایده ها و محصولات خود را به منتقدین و مردم سطح جامعه معرفی می کنند تا دیگران شناخت بیشتر از تولیدات جدید آنها داشته باشند. در ادامه این مطلب به دو نمایشگاه ها سالانه ی دبی اشاره خواهیم کرد.

نمایشگاه گرافیک دبی

اگر بخواهیم برای شما از اطلاعات سفر به دبی بیشتر بگوییم، این نمایشگاه به عنوان یکی از اتفاقات جدید در شهر دبی می باشد که به صنایع مربوط به رسانه، نمایشگرها و دستگاه های چاپ دیجیتال اختصاص داده شده است. این نمایشگاه که موقعیت بسیار مناسب برای فروش محصولات خواهد بود و بازدیدکنندگان خواهد توانست همه ی محصولات در ارتباط به این صنعت را با بهای بسیار خوبی خریداری نمایند.

نمایشگاه گرافیک دبی
نمایشگاه گرافیک دبی

 

اضافه برای اینکه مشاغل می توانند محصولات خود را عرضه کنند،  این نمایشگاه موقعیتی فوق العاده مناسب برای گسترش تجارت شما ایجاد خواهد نمود. غرفه های بسیار گوناگونی مانند تبلیغات، شیوه ی معماری سخت افزار، تصویربرداری های گرافیکی، خدمات مربوط به گرافیک و دیگر غرفه ها موجود در نمایشگاه می باشد که به نمایش تجهیزات و تکنولوژی های مدرن می پردازد.

نمایشگاه گرافیک دبی
نمایشگاه گرافیک دبی

 

یکی از مهم ترین موارد این نمایشگاه این است که برای جذب مشتریان تازه تر و مکالمه ی رو در رو با همه ی صاحبان کسب و کار و افراد توزیع کننده ی کلیدی در این تخصص خواهید توانست در این نمایشگاه ثبت نام نمایید و از این نمایشگاه بازدید کنید. پس وقت غنیمت بشمارید و این نمایشگاه را که هر سال برگزار می شود را از دست ندهید.

نمایشگاه نفت و گاز دبی

مواردی که در این نمایشگاه هر ساله موارد توجه قرار می گیرد از این قبیل موارد خواهد بود که مانند تجهیزات اتوماسیون و سامانه ها، خدمات مشاوره، تدریس، استخدام نیرو، موارد ایمنی، دستگاه های اندازه گیری میزان انرژی و دستگاه های مورد استفاده برای تست نفت می باشد.

نمایشگاه نفت و گاز دبی
نمایشگاه نفت و گاز دبی

 

این نمایشگاه در سه روز برپا می شود که از جمله مشاغل مورد نظر، تولیدکنندگان اصلی نفت و گاز، مواد مربوط به پتروشیمی، پالایشگاه های نفت و گاز، افرادی که مسئول حفاری ساحلی و خشکی را برعهده دارند، محیط زیست و انرژیهای قابل تجدید شرکت می نمایند. این نمایشگاه که از سال ۱۹۸۴ تا به حال زیر نظر صنایع انرژی در خاورمیانه قرار داشته است، ونیز میزبان نمایشگاه دو روزه با نام مدیریت انرژی بادوام خواهد بود که گروه مهندسان امارات عربی مسئول برگزاری آن می باشد.

نمایشگاه نفت و گاز دبی
نمایشگاه نفت و گاز دبی

 

چیزی که در مورد این نمایشگاه حائز اهمیت می باشد این است که این همایش رهبران محلی و کارشناسان حفظ انرژی و مدیران مربوط به طرح های انرژی را دور هم جمع می کند تا در حیطه ی مطلب های کلیدی مانند مشکلات موجود زیست محیطی، در خواست روز افزون برای انرژی و رویکرد آن بر دولت ها، جامعه های مختلف و افراد به گفتگو و تبادل اطلاعات بپردازند. چرا مهندسی سیستم برای نفت و گاز خیلی مهم است، مدیریت مناسب انرژی از جمله مواردی می باشند که در این نمایشگاه مطرح می شوند.

مطلب پیشنهادی

چه پولی برای سفر به امارات ببریم

قبل از آن که بخواهیم به پرسش «در سفر به دبی چه پولی ببریم» پاسخ …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *