خانه / هتل های دبی / آنچه باید در مورد هتل مدیا وان دبی بدانید
آنچه باید در مورد هتل مدیا وان دبی بدانید

آنچه باید در مورد هتل مدیا وان دبی بدانید

در بخش مقبول تخلیه ۲۴ ساعته هتل می توانید از مخزن بقچه استعمال کنید، واگذاری اتاق ها به سرعت به كاربستن می گیرد و در پایان راهنمای سیاحت و تغییر ارز هم در این بخش وجود دارد. برای مصرف از پارکینگ هتل عایل به رزرو نیست و مصرف از آن رایگان؛ شما همچنین امکان كرایه ربح اثاث از هتل را خواهید داشت. ورود چهارپایان خانگی به این هتل مجاز نیست و چپوق و قلیان کشیدن به جز در بخش های مخصوص، تحریم شده غیرقانونی می باشد. كارها خدمت گزاری ها اتوکشی، اتوشویی، خشکشویی و واکس کفش از سرویس های شست و شوی هتل هستند و جهت استفاده‌ی آن ها بورس مجزایی نیاز به جلا است. در ادامه در مطلب هتل های دبی در مورد آنچه باید در مورد هتل مدیا وان دبی بدانید بیشتر می گوییم.

آنچه باید در مورد هتل مدیا وان دبی بدانید

اینترنت بی سیم در تمام قسمت های هتل قابل توانایی و رایگان می باشد. اگر سفرتان به شهر دبی کاری است، می توانید از دستگاه فکس و کپی و هم خدماتی قرین اتاق های کنفرانس و کافی نت بهره ببرید. دكان سوغاتی، آسانسور، حلاق غیرتمندانه و زنانه، امکاناتی برای مهمانان کم توان و خدمت ها مراقبت از کودکان از دیگر امکانات هتل است.کارمندان هتل به زبان روسی، فرانسوی، آلمانی، عربی و انگلیسی صحبت می کنند. ساعت ورود به هتل ۱۴:۰۰ و آخرین ساعت خروج ۱۲:۰۰ می باشد.

امکانات تفریحی هتل مدیا وان دبی

استخر روباز شنای هتل برای شما مدعو عزیز تمهید شده است که بیش دوست داشتنی خواهد بود. اضافه بر آن می توانید امکاناتی نظیر باشگاه بدنسازی و سونا و همچنین تراس برای بازی در هتل تدارک دیده شده است.

رستوران های هتل

کافه ام (Café M): این مهمانخانه غذاهای بین المللی را برای میان وعده سرو می کند.مهمانخانه گاردن آن ایت (Garden on 8): غذاهای این رستوران بین المللی هستند و می توانید برای صرفح چاشتگاه و میان وعده به این كافه بیایید.كافه کوکو (Coco): این كافه در کنار حوض قرار نژند و چاشت و شام سرو می کند.مطعم کوئرتی (Qwerty): غذاهای بریتانیایی این رستوران برای صبحانه، ناهار، شام و میان وعده سرو می شوند و اگر آب و هوا خوب باشد، می توانید غذایتان را در فضای باز میل کنید.

امکانات اتاق های هتل

دیوار همه اتاق ها عایق صداست که به عدو سرو خواب های درجه یک، دسیسه هژیر و بد با کنترل دستی دما و پرده هایی که از ورود نور مزاحم نهی و امر می کند، تعهد خواب آسوده شما خواهد بود. شما همچنین می توانید از میان تشک و بالشت های مختلف، نوع مورد عطش خود را اختیار کنید. در اتاق ها یخچالی گذاشته شده که خوراکی هایتان را در آن بگذارید و نیز مایه قهوه/چای ساز و بطری های آب مفتی و غیررایگان قابل نگرش باصره است. در صورت خواهش می توانید در اتاق سشوار داشته باشید، اما متاع آرایشی-بهداشتی دیگری نظیر شامپو، صابون و حوله، به طور پیش فرض و مفتی و غیررایگان برای شما قرار داده شده است.

آنچه باید در مورد هتل مدیا وان دبی بدانید

تلویزیون چیز شبکه های عالمگیر دنیایی پخش می کند، می توانید فیلم های روز دربست کنید و تلفنی نیز در معرض توان شما خواهد بود. سرو پیشواز در اتاق هتل مدیا وان دبی ۲۴ ساعته صورت می گیرد که داده ها اكثر را می توانید از میز مستجاب ستاندن نمایید. همه اتاق ها به صورت مجزا دکور شده اند.

انواع اتاق های هتل

اتاق هیپ VIP: این اتاق ها ۳۰ متری هستند که یک تخت دونفره کویین در آن ها وجود دارد.اتاق مقیاس دبل: پیمایش این اتاق ها ۳۰ متر مربع است که در آن ها یک تخت دونفره کویین موجود است.اتاق کلاسیک: فضای ۳۰ متری این اتاق ها با یک تخت دونفره کینگ پر شده است. سوئیت ۱ خوابه: این سوئیت ها ۷۰ متر مربع مساحت دارند که یک تخت دونفره سوپر کینگ در آن ها جسم است. اتاق اکسکیوتیو: مساحت این اتاق ها ۳۵ متر مربع است که در آن یک تخت دونفره سوپر کینگ وجود دارد.

فاصله هتل تا جاذبه های دبی

توقفگاه تراموای مینا السیاحی: ۴۰۰ متر از شما دورتر است که پیاده ۸ لطیفه ای به آنجا خواهید رسید.مرکز خرید دبی مارینا: ۸ کیلومتر تا هتل وهن آسیب دارد که ۷ نكته لحظه تا آنجا توسط تاکسی، راه است. با مترو این مسیر، ۳۰ نكته لحظه و پیاده نیز همین ارز طول می کشد.برج خلیفه: تا شما ۱۷٫۲ کیلومتر فاصله دارد. تاکسی این مسیر را ۱۷ لطیفه ای می رود و اگر مترو سوار شوید ۵۵ نكته لحظه بعد می رسید. مرکز خرید سیتی واک: تا این دكان ۱۷٫۲ کیلومتر گزند تفرق دارید که اگر با تاکسی بروید ۱۵ لطیفه در راه خواهید بود. توسط كشتی تا آنجا، ۱ ساعت طول می کشد و مترو ۱ ساعت و ۱۰ دقیقه ای شما را می رساند.

آنچه باید در مورد هتل مدیا وان دبی بدانید

مرکز خرید ویلیج: ۱ کیلومتر دورتر از هتل می باشد که تاکسی می تواند طی ۲۴ لطیفه شما را ببرد و مسافر(خودرو و مترو هر کدام حدودا ۱ ساعت زمان می خواهند.جمیره پلازا: تا هتل تقریبا ۱۹٫۱ کیلومتر وهن آسیب دارد. تاکسی ۲۰ لطیفه ای و هواپیما) و راننده خلبان ناخدا ۱ ساعته شما را می رساند.

مطلب پیشنهادی

شرایط اخذ بلیت هواپیما برای سفر به دبی

شرایط اخذ بلیت هواپیما برای سفر به دبی

امارات، آب و هواي خشك و آفتابي دارد و در طول سال بارش زيادي نمي …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *