خانه / هتل های دبی / هتل شناور بر روی آب دبی
هتل شناور بر روی آب دبی
هتل شناور بر روی آب دبی

هتل شناور بر روی آب دبی

در دبی شروع و انتها چیزی برای رونمایی وجود دارد ، از سما خراش ها متاثر تا زیپ لاین یا حتی وسایل های اسپورت. اما چیزی که این بار شما را شگفت زده تر خواهد کرد افتتاح یک هتل جدید و لوکس است که لقب قدیمی ترین را نیز یدک می کشد. در ادامه در مطلب هتل های دبی در مورد هتل شناور بر روی آب دبی بیشتر صحبت خواهیم کرد.

هتل شناور بر روی آب دبی

ملکه الیزابت ۲ که اختصارا QE2 خوانده می شود یک کشتی انگلیسی است که در سالهای ۱۹۶۹ تا ۲۰۰۸  یکی از معشوق ترین کروز ها بوده است. اما حالا دیگر روزهای گردش با این کشتی عتیقه به سر رشید است و زمان آن مكلف تا با خانه جدیدش در کنار بندر مینا رشید در دبی آشنا شود.

دبی یکی از جدیدترین شهرهاست که این کشتی عتیقه که شاهنامه طویلی را با خود حمل می کند در بندرگاه این شهر می تواند تضادی جالب و بیگانه غریبه ایجاد کند. جالب است بدانید عمر این کشتی ۴ سال اكثر از شکل گیری شهر دبی به شکل مد تازه است.

QE2 امروزه به یک هتل معلق به روی آب تغییر شده است که اگرچه زمین تنیس ، آکواریوم یا پیست اسکی ندارد و شاید بلندترین طبقات را نیز نداشته باشد اما بالعكس آنچه در شهر دبی دیده می شود این هتل معلق جدید ، و نو را به ارائه می گذارد و یک موزه دارد که ۳۹ سال فعالیت ها این کشتی در آن به عرضه گذاشته شده است. كسان مهمی با این کشتی سفرکرده اند که از آنها می توان به نلسون ماندلا و دیوید بویی ایما کرد. علاوه براین میهمانان این هتل می توانند در سوییت پادشاهی ، جایی که ملکه الیزابت دوم با مادرش زمانی در آن به ساكت آرامش می پرداختند ، جایگیری کنند.

هتل شناور بر روی آب دبی

در حال حاضر در این هتل معلق ۲۲۴ اتاق برای رزرو وجود دارد که با واگشایی و انسداد بزرگ این هتل در ماه اکتبر حد اتاق ها به ۶۰۰ خواهد رسید و مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه بیتوته در این هتل در کمترین حالت شبی ۱۵۰ دلار خواهد بود. اتاق ها با کفپوش چوبی تیره دکور شده اند و چهره قدیمی آنها به خوبی حفظ شده است. این هتل نیز ۱۳ بار خواهد داشت.

با رونمایی رسمی از این هتل معلق بااهمیت به یاد ماندنی در دبی ، پیش بینی می شود گردشگران تكثر برای جایگیری به جای فلك خراش ها این هتل معلق كهنه و جدید را آزادی کنند.

مطلب پیشنهادی

هتلی رویایی در کنار ساحل جمیرا

هتلی رویایی در کنار ساحل جمیرا

هتل حبتور گرند ، اتوگراف کالکشن (Habtoor Grand , Autograph Collection ) در كرانه نامی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *