خانه / هتل های دبی / مرتفع ترین هتل های دبی
مرتفع ترین هتل های دبی
مرتفع ترین هتل های دبی

مرتفع ترین هتل های دبی

اگر به فراز هوس مندید و دوست دارید در میان ابرها اتراق کنید ، این هتل ها که یکی از دیگری بلندتر هستند می توانند گزینه های خوبی برای شما باشند.  معاشر باشید تا با بلندترین هتل های جهان آشنا شوید.  در ادامه در مطلب هتل های دبی در مورد مرتفع ترین هتل های دبی بیشتر صحبت خواهیم کرد.

مرتفع ترین هتل های دبی

هتل جوورا

ارتفاع : ۳۵۷٫۸ متر صلا عجیب نیست وقتی صحبت از آسمان خراش ها به میان می آید نام دبی در لیست قرار بگیرد. در ظاهر خلوت و جلوت در این شهر هر ‏ساختمانی از بنیاد قرار قبلی بلندتر خلق می شود و این درمورد هتل ها نیز صدق می کند.‏ هتل جوورا که به بحر وا كردن شده است بعنوان بلندترین هتل جهان توانست رکورد جی دبلیو ماریوت مارکوییس که آن هم در دبی قرار داشت بزند. این هتل ۷۵ طبقه و ۵۲۸ اتاق دارد.

جی دبلیو ماریوت مارکوییس

ارتفاع : ۳۵۵ مترهتل دیگری در دبی ، هتل جی دبلیو ماریوت که در سال ۲۰۱۲ آفریننده شده است ۷۷ طبقه دارد و تا پیش از گشایش هتل جوورا ، بعنوان بلندترین هتل جهان شناخته شده بود. این هتل خارق العاده ، ۱۴ مطعم و ۱۶۰۸ اتاق لوکس و زیبا دارد.

رز جعفری بای روتانا

ارتفاع : ۳۳۳ متربا توجه به قرار دریافت این هتل در نزدیکی ساحل خلیج فارس ، جایگیری در اتاق ها مراتب گروه ها بالای آن باید افزون جذاب و لذتبخش باشد چرا که تا بی اختتام می توان دریای آبی را گشت کرد. این هتل ۴۶۲ اتاق با چشم اندازی پانورامیک دارد.

مرتفع ترین هتل های دبی

هتل برج العرب

ارتفاع : ۳۲۱ متراینطور که به نظر می رسد اكثر هتل های بلند جهان در دبی قرار دارند باآنكه با وجود سپهر خراش های فاحش که برخی از آنها از ابرها نیز می گذرند عجیب نیست که به دفعات نام هتل های این شهر را در لیست ببینیم. این هتل با فاصله ۲ نكته لحظه از ساحل و در آبخو اختصاصی خود قرار ملول است و چشم اندازی زیبا از دریای خلیج فارس دارد.

هتل جمیرا امارات تاورز

ارتفاع : ۳۰۹ مترهتل جمیرا امارات با فاصله چند لمحه از دبی مال قرار ملول است. این هتل در سال ۲۰۰۰ آفریننده شده و ۵۶ طبقه دارد ، ۴۰۰ اتاق و ۱۳ كافه دارد. هر یک از اتاق های این هتل با چشم اندازی بی نظیر از آسمان خراش های دبی ، فضایی وسیع ، مبلمان راحت و بالکن برای ریلکس کردن دارند.

میلنیوم پلازا

ارتفاع : ۲۹۴ متر هتل میلنیوم پلازا با ۶۶ طبقه در سال ۲۰۱۱ وا كردن شده است و یکی دیگر از هتل های دبی است که در لیست بلندترین ها قرار میگیرد.این هتل دارای اتاق های بزرگ و یک آبگیر بزرگ روباز است. برخی از این اتاق ها با داشتن روزنه های بزرگ از سقف تا کف ، چشم اندازی خارق العاده از شهر دبی دارند.

 

مطلب پیشنهادی

شرایط اخذ بلیت هواپیما برای سفر به دبی

شرایط اخذ بلیت هواپیما برای سفر به دبی

امارات، آب و هواي خشك و آفتابي دارد و در طول سال بارش زيادي نمي …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *