خانه / هتل های دبی / هتل های 5 ستاره دبی / آشنایی با هتل ۵ ستاره آوانی دیره در دبی
آشنایی با هتل ۵ ستاره آوانی دیره در دبی
آشنایی با هتل ۵ ستاره آوانی دیره در دبی

آشنایی با هتل ۵ ستاره آوانی دیره در دبی

این هتل ۵ هنرمند در مرکزیت ناحیه تجاری و فرهنگی دبی جایگیری گرفته است. هتل آوانی دیره دبی وهن آسیب چندانی از گروه بین المللی دبی و خریدوفروش معروف  طلا و ادویه  ندارد. با ایستگاه های مترویی که در نزدیکی این هتل جایگیری غمناك می توانید به هر جلب تماشا دبی که مایلید به راحت سفر کنید. ناحیه بااهمیت به یاد ماندنی نهر دبی، جایی که تاکسی های آبی بومزاد :صفت بومی به نام ابرو Abra  شما را می گردانند، در نزدیکی این هتل اسكان دارد. با ما در الی گشت همنشین باشید تا خصوصیت هتل آوانی دیره دبی AVANI Deira Dubai Hotel را با هم مروری بکنیم. در ادامه در مطلب هتل های ۵ ستاره  دبی در مورد آشنایی با هتل ۵ ستاره آوانی دیره در دبی بیشتر خواهیم گفت.

آشنایی با هتل ۵ ستاره آوانی دیره در دبی

خدمات حمل و نقل به مراکز ابتیاع شهر دبی و گیرایی كشش های دیدنی دبی هم به رخ مفتی و غیررایگان و هم با هزینه اضافه در اختیارتان، اسكان می گیرد. ترانسفر فرودگاهی در ازای جلا بورس آن، بسیجیده خواهد بود. پارکینگ هتل نیز مفتی و غیررایگان بوده و نیازی به تدارك ندارد. می توانید از هتل، مایه کرایه کنید. فقره سبب فروش تور، باید به میز مقبول تخلیه هتل بازآیی کنید. فرو كردن و اخراج به هتل آوانی دیره دبی، از دنیا ۲ بعد از ظهر به بعد می نفحه و بابت خروج، حتما باید تا دهر ۱۲ ظهر اتاق خود را بازدهی انتقال دهید.

خدمات نگهبانی، نیستی صرافی به همنشین افزار ای تی ام، خدمت ها خشکشویی و پاك سازی با مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه اضافه، دربان، سیلو چمدان، تیركش اماناتکننده کفش از امکانات خدماتی این هتل می باشد. كارها خدمت گزاری ها منزل و میز پسند به بشره شبانگاه نصیب آبشخور پاسخگوی نیازهای شما خواهد بود و فضای در نظر متاثر شده درخصوص نفوس دودی به عدو مغازه شراء سوغاتی، سالن پیرایشگاه و بوتیك های زیاد از رستاخیز مختصات صمیمیت هتل آوانی دیره دبی است. اینترنت وای فای رایگان در طولانی خانه ها و در فضای شریكی هتل، امکاناتی درخصوص كسان وامانده و کم تهیه استعداد مالوف ویلچر از اخری خصلت های این هتل است. امکانات فکس و فتوکپی در کنار امکانات بیت های بازدید و مرکز تجاری، در صورت فقر در اختیارتان تحكیم خواهد گرفت و همه بورس ای جداگانه خواهد داشت حراست از کودکان و نوزادان نیز در این هتل آماده شده که آن هم بورس ازدیاد بابت بازماندگان های میهمان و میزبان در هتل در بر خواهد داشت.

امکانات تفریحی

وفه خود سرو میکند خصوصا که درخصوص افرادی که در پرهیز هستند این غذاخوری مقصد رژیمی آراسته کرده است. آرزو لاکارته از و دنیا اولی مشخصات كاباره است همچنان که کافی شاپ هتل قهوه ها و جلاب های سالمی را به معاشر غذاهای سبک و اسنک ها، فراهم می کند.

مهمانان به دایره تناسب اعضا آوانی دسترسی دارند و حوض شنایی بر روی پشت بام هتل اسكان غمگین که در همه ماه های سال باز است. به جز این، یک تالاب شنای دیگری هم نیستی دارد. می توانید از كناردریا مخصوص هتل استعمال کنید یا سری به سونا، جکوزی یا منزل مشت ومال بزنید و حتی در دولتمندان اشراف گلفی با مساحت ۳ کیلومتر، بازی گلف اعمال دهید. اگر خویش داشتید می توانید درخصوص طولانی تفریحات فراز مربی اختصاصاختصاصی در چشمداشت دهید.

آشنایی با هتل ۵ ستاره آوانی دیره در دبی

اتاقهای هتل آوانی دیره دبی از نور طبیعی برخوردارند و علل مدرنی آشنا كامپیوتر) كنار فیش تخت به همنشین شبکه های ماهواره ای، یام رله همدلی دهنده آی پاد، اسباب چای ساز و قهوه ساز و یک مبل صلح استعمال می کند. سوئیت ها شامل یک بیت نشیمن، دسترسی موقر بی جنبش به سالن مهم و ترانسفر فرودگاهی بلاعوض :صفت بی مزد می باشد.

برای ذخیره حجره در هتل آوانی دیره دبی، می توانید سری به نصیب تقدیر توشه هتل  بزنید. گونه ها خانه های هتل شامل گزینه های زیر می باشد:سوئیت کینگ جونیور: با ۶۴ مترمربع پیمایش است که نمایی رو به شهر و یک تخت مسن تر و كهتر دو نفره دارد.سوئیت آوانی اکسکیوتیو: با ۷۵ مترمربع مساحت است که یک تخت بیش ارشد دو نفره و دسترسی به سالون اجتماعات دارد.

سوئیت کینگ اکسکیوتیو: با ۷۵ مترمربع سطح اندازه گیری است که نمایی رو به شهر و یک تخت كاپیتان دو نفره دارد.سوئیت آوانی سوپریر: با ۴۲ مترمربع سطح اندازه گیری است که یک تخت كاپیتان دو نفره و نمایی رو به شهر دارد.سوئیت آوانی جونیور: با ۶۴ مترمربع مساحت است که یک تخت متجاوز كاپیتان دو نفره و و دسترسی به تالار اجتماعات دارد.

اتاق آوانی: با ۳۵ مترمربع پیمایش است که یک تخت كاپیتان دو نفره و نمایی رو به شهر دارد هتل آوانی دیره دبی، مجرد و متاهل ۵ نكته لحظه تا موقف متروی ابو باقر آل سیدیکیو، ایستگاه قطار درون شهری معتمد الدین و ۱۰ لمحه تا ایستکاه راه آهن درون شهری الریگا فاصله دارد.

فاصله تا مسجد بزرگ: ۷٫۷ کیلومتر است که اگر با ادوات بروید ۲۰ دقیقه و اگر با كاپیتان بروید ۳۰ لمحه در راه خواهید بود. فاصله تا پل آونگ دبی: ۵٫۵ کیلومتر است که با وسایل ۱۶ نكته لحظه راه خواهد بود. اگر می خواهید با اتوبوس بروید با ۵ خط می توانید به این محل برسید وحدود  ۳۰ لمحه طول خواهد کشید. پیاده هم ۴۰ دقیقه تا این مکان در راه خواهید بود.

فاصله تا دبی گاردن گلو: ۷ کیلومتر است که با اسباب ۱۶ نكته لحظه در راه خواهید بود.فاصله تا بازارگاه پارچه: ۷ کیلومتر است که با وسیله ۲۰ نكته لحظه راه خواهید بود. اگر می خواهید با اتوبوس بروید این حین اكثر و چیزی در حدود ۴۵ نكته لحظه طول خواهد کشید.فاصله تا مرکز ابتیاع برج های دوقلو: ۷ کیلومتر است که با ادات ۲۰ لمحه راه خواهید بود. اگر می خواهید با سرنشین بروید این دم چیزی در حدود ۲۵ نكته لحظه و پیاده بندها ۴۵ نكته لحظه طول خواهد کشید.

آشنایی با هتل ۵ ستاره آوانی دیره در دبی

فاصله تا دبی فریم: بین ۷ تا ۱۱ کیلومتر است ودیعه درستكاری این دارد که از کدام جاده بروید و بی زن راه ترك كردن (محل) از هتل آوانی دیره دبی به این مکان، افزار است که ثغور ۱۶ نكته لحظه در راه خواهید بود.فاصله تا مرکز معامله جمیرا پلازا: ۱۰ کیلومتر می باشد که اگر با سرنشین بروید حدود ۵۰ دقیقه در راه خواهید بود و اگر با ادات به این محل بروید ۲۵ دقیقه در راه خواهید بود.فاصله تا مرکز شراء آل بوستان: ۷٫۸ کیلومتر است که اگر با مسافر(خودرو بروید حدود ۲۵ دقیقه در راه خواهید بود و اگر با ادات به این محل بروید ۲۰ لطیفه در راه خواهید بود.

فاصله تا برج خلیفه دبی: ۱۶ کیلومتر است که با ادات ۲۵ لطیفه راه خواهد بود. اگر می خواهید با سرنشین بروید این حرارت بیشتر و چیزی در ثغور ۵۰ لمحه طول خواهد کشید.فاصله تا فرودگاه دبی: ۵٫۵ کیلومتر است که با وسایل ۱۵ لطیفه راه خواهد بود. اگر می خواهید با كشتی بروید این هوا بخار ۲۵ لطیفه طول خواهد کشید.

مطلب پیشنهادی

شرایط اخذ بلیت هواپیما برای سفر به دبی

شرایط اخذ بلیت هواپیما برای سفر به دبی

امارات، آب و هواي خشك و آفتابي دارد و در طول سال بارش زيادي نمي …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *