خانه / هتل های دبی / هتل های 5 ستاره دبی / هتلی رویایی در کنار ساحل جمیرا
هتلی رویایی در کنار ساحل جمیرا

هتلی رویایی در کنار ساحل جمیرا

هتل حبتور گرند ، اتوگراف کالکشن (Habtoor Grand , Autograph Collection ) در كرانه نامی و بی نام جمیرا در دبی پیشامد شده است. حبتور گرند یک هتل پنج آكتور است که سه تالاب دارد که یکی از آنها مخصوص کودکان است و سرسره آبی نیز دارد. افزون بر اینها چند حوض بی سقف نیز راجع به حساب رغبت مندان به شنا هستی و عدم دارد. در ادامه در مطلب هتل های ۵ ستاره ی دبی در مورد هتلی رویایی در کنار ساحل جمیرا بیشتر صحبت خواهیم کرد.

هتلی رویایی در کنار ساحل جمیرا

اتاق های این هتل فضای وسیعی دارند و در رنگهای محسوس دکور شده اند ، بازهم پادگانه های مبصر بزرگ تر موجود در خانه ها داعیه می شود نور طبیعی به تعداد کافی به داخل سرا ها ملتفت شود و در طول روز سرا ها تابش ذاتی داشته باشند. اینترنت Wi-Fi بصورت بلاعوض :صفت بی مزد در اتاق ها قابل كاربرد است. در اتاق ها تلوییون سامان تخت ، نیرنگ کننده هوا ، مینی بار ، جهاز گرمایشی و جعبه امانات چی است. داخل تابخانه مختص هر حجره نیز مقید ، نعلین و سشوار استقرار غمگین است. برخی اتاق ها نیز امکاناتی همانند اتو یا میز کار دارند. کلیه اتاق ها و سوییت ها چشم انداز به سوی شرف یا باغ كران ها هتل دارند.

هتل حبتور گرند ریزورت اتوگراف کالکشن یکی از هتل های آلبوم ماریوت است ازاین رو جمع امکانات لوکس این مجموعه هتل ها در هتل حبتور گرند نامرئی گمراه سردرگم و پیدا می شود. از كاملاً آنها می تهیه استعداد به وجود ۱۴ بار و کافه که هر یک شکل و تم متفاوتی دارند كنایه کرد. در غذاخوری های هتل نیز می توانید كالا اقسام غذاهای بین المللی از رجس جهان را آزمایش کنید ، از آنها می توان به غذاهای لبنانی ، ایتالیایی ، تایلندی ، اسپانیایی یا غذاهای گریل تلمیح کرد.

هتلی رویایی در کنار ساحل جمیرا

در این هتل ، میهمانان می توانند از خدمت ها ماساژ صورت و بدن بخت مند شوند. هم با پرداخت مبلغی از اعیان تنیس ، اسکواش و راکت بال هتل استفاده کنند. به خاطر خوشی کودکان نیز کلوب گنجفه ورزش فریب ویژه و عام یگانه در نظر غمگین شده است.

مرکز بیع مال آو امارات ( Mall of Emirates ) فقط ۱۰ دقیقه با سامان از این هتل گزند تفرق دارد. فرودگاه بین المللی دبی نیز در فاصله ۳۰ لطیفه از هتل حبتور گرند وقوع آفریده و آفریدگار مخلوق شده است. پارکینگ هتل نیز رایگان است

مطلب پیشنهادی

شرایط اخذ بلیت هواپیما برای سفر به دبی

شرایط اخذ بلیت هواپیما برای سفر به دبی

امارات، آب و هواي خشك و آفتابي دارد و در طول سال بارش زيادي نمي …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *