خانه / هتل های دبی / هتل های 4 ستاره دبی / آشنایی با هتل ۴ ستاره ی ابجد گرند
آشنایی با هتل ۴ ستاره ی ابجد گرند

آشنایی با هتل ۴ ستاره ی ابجد گرند

اگر بخواهیم در مورد هتل های دبی بیشتر صحبت کنیم باید به این نکته توجه کنیم که هتل ۴ ستاره ی ابجد گرند هتل دبی  در شهر دبی قرار گرفته است و فاصله ی آن با نزدیک ترین ایستگاه مترو پیاده فقط ۱۴ دقیقه از ساحل فاصله دارد. در ادامه در مطلب هتل های ۴ ستاره دبی در مورد آشنایی با هتل ۴ ستاره ی ابجد گرند بیشتر صحبت خواهیم کرد.

آشنایی با هتل ۴ ستاره ی ابجد گرند

جالب است که بدانید که استفاده از اینترنت بی سیم پر سرعت در کل  بخش های هتل مجانی است و در آخر مهمانان و مراجعان این هتل می توان بدون نیاز به تماس قبلی از پارکینگ این هتل استفاده کنند.

در کنار این موضوع باید بدانید که امکان استفاده از اتاق جلسات و خدمات آن از جمله دستگاه فتوکپی و فکس برای ساکنان هتل که به خاطر مقاصد تجاری آمده اند موجود است. اتاق ساعت ۱۴ بعد از ظهر به شما تحویل داده خواهد شد و برای تحویل آن تا ساعت ۱۲ ظهر زمان دارید. البته در صورت فاصله ی زیاد با زمان پرواز شما می توانید وسایل خود را در انبار چمدان های هتل جای دهید.

کارمندان هتل می توانند به زبان های انگلیسی و عربی با شما صحبت کنند. در نهایت این هتل دارای خدماتی همچون: شاتل فرودگاه، تهیه هوای مطبوع، کرایه خودرو، محوطه ی مخصوص سیگار، غذای کودک با منو و هزینه ای مجزا، منوی میوه با هزینه ی مجزاو ….، صرافی و پاسخگویی ۲۴ ساعته از جمله ی امکاناتی که برای ساکنان هتل دارای معلولیت در نظر گرفته شده است می توان از سرویس های معلولین اشاره نمود.

امکانات تفریحی

با تمام این موارد باید بگوییم که ابجد دارای استخر شنای رو باز است که می توان به صورت مداوم از آن استفاده کرد، استخر محصور شده است و دارای مراقبت های ویژه می باشد و در صورت مراجعه به استخرهای این هتل نیازی به این مورد ندارید که حوله ی همراه خود داشته باشید.

با این حال شما می توانید از باشگاه بدنسازی با کمدهای قفل دار و دارای امنیت برای هتل استفاده کنید. اتاق ها دارای اتاق بخار، سالن زیبایی مو و سونا می باشد. البته شما با هزینه ی اضافه می توانید از زمین تنیس نیز استفاده کنید. به این موضوع توجه داشته باشید که ورود حیوانات خانگی به هتل ممنوع می باشد.

رستوران هتل

در مورد رستوران های هتل باید بگوییم که رستوران مازکان یکی از رستوران های دبی می باشد رستوران این هتل دارای فضای بسته می باشد و یکی از مناسب ترین مکان ها برای قرار های دوستانه و جمع های خانوادگی می باشد.

در این رستوران انواع غذاها و نوشیدنی های گوناگون آماده می شود، مسافران می توانند حتی مسابقات ورزشی را از تلویزیون در نظر گرفته شده است در این رستوران ببینید. این رستوران دارای منویی غذای مراکشی و غذاهای دریایی، آماده ی پذیرایی از مهمانان می باشد.

آشنایی با هتل ۴ ستاره ی ابجد گرند

امکانات اتاق های هتل

 

اگر بخواهیم در مورد اتاق های هتل بگوییم باید به این نکته اشاره کنیم که اتاقی های این هتل دارای اینترنت پرسرعت رایگان هستند. مهمانان این هتل می توانند از تهویه هوای مناسب این اتاق ها لذت ببرند. از جمله ی امکانات آن ها داشتن تلویزیون صفحه ی تخت، مینی بار، دوش، گاو صندوق و…، ور دیگر امکاناتی که برای مسافران درنظر گرفته شده است و در کنار این موضوع ضد آلرژی بودن و قابلیت دسترسی کامل با ویلچر را می توان نام برد.

انواع اتاق های هتل

اتاق های دو نفره استاندارد: این اتاق ها ۴۳ متر مربع وسعت دارند و دارای یک تخت بزرگ هستند و دو بزرگسال می توانند در آن اقامت کنند. که می توان برای خانواده نیز در نظر گرفت این هتل دارای اتاق یک نفره نیز می باشد که از جزییات ان می توان به این امکانات اشاره کرد که اتاق هایی با ۴۹ متر مربع وسعت که دارای یک تخت دابل خیلی بزرگ می باشند و می توانند مهمانان بزرگسان و کودکان را در اتاق خود داشته باشند.

آشنایی با هتل ۴ ستاره ی ابجد گرند

جاذبه های نزدیک به هتل

یکی از جاذبه های گردشگری نزدیم به هتل پارک بازی گاردن گلو می باشد که این پارک در مسافت ۹ کیلومتری واقع شده است که برای رسیدن به آن توسط تاکسی به حدود ۹ دقیقه وقت لازم دارید.دیگر جاذبه ی توریستی که می توان آن را نام برد دبی مال می باشد که تا این فروشگاه ۷ کیلومتر فاصله خواهید داشت.

مطلب پیشنهادی

دو نمایشگاه سالانه ی دبی

دو نمایشگاه سالانه ی دبی

هر ساله در دبی نمایشگاه های بسیار زیادی برگزار می شود که موجب رویداد های …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *