خانه / آشنایی با دبی / فستیوال خرید لباس دبی
فستیوال خرید لباس دبی

فستیوال خرید لباس دبی

دبی یکی از جزایری است که در سال های گذشته پیشرفت بسیار زیادی داشته است و در زمینه ی جذب سرمایه و توریست فعالیت های بسیاری را داشته است. به همین دلیل فستیوال هایی همانند فستیوال خرید لباس دبی را راه اندازی کرده و از مطرح ترین طراحان و شرکت های جهان برای این فستیوال دعوت کرده است. با م همراه باشید.

فستیوال خرید لباس دبی

جشنواره خرید دبی عید مشهوری در جهان به شمار می آید که به عنوان بهشت خریداران نیز معروف است و می توانید كامل بلوز ركابی محصولات خرده فروشی را در آن پیدا کنید. این چراغانی به منظور توسعه تجارت و تجارت دادوستد در دبی برگزار می شود. این بزم برای آغازین بار در سال ١٩٩٦ توسط دولت دبی برگزار شد.

شادی خرید دبی قرار است به عنوان مهیج ترین فستیوال دبی در زمینه خرید مشخص و ناپیدا شود. این بزم در ابتدای هر سال و درست پیش از فرا رسیدن فصل صیف و زمستان برگزار می شود. جشنواره خرید دبی، رویدادی به شمار می آید که مایه افتخار دبی است. در این جشن نه تنها به تاپ :صفت عالی محصولات الکترونیکی دسترسی خواهید داشت، بلکه می توانید در تفحص های مختلفی که توسط دولت دبی ترتیب داده می شوند، نیز شرکت کنید.

در این فستیوال انواع شرکت های تولید کننده و فروش پارچه نیز شرکت دارند و بهترین فرصت را برای خرید پارچه تریکو را در این فستیوال رونمایی می کنند.

بزم های فیلم، رویدادهای ویژه مخصوص جوانان، نمایش های موثر و تاثیرپذیر خیابانی، آتش بازی های شبانه، نمایشگاه های بین المللی مد، و رویدادهای مختلف دیگر، بخشی از دستور كار های فرهنگی و تفریحی است که برای بازدیدکنندگان این فستیوال ترتیب داده می شود. هر سال نقشه های نوآورانه ای برگزار می شوند که این جشن خرید را منحصر به فرد و جالب توجه می سازد. شادی خرید دبی یک واقعه است و من رویداد‌ها را دوست دارم…

فستیوال خرید لباس دبی

این پروژه شامل چند بخش است. بخش اول به نمایش مد و لباس آریایی در گذر زمان ویژه تعلق دارد و لباس‌هایی از دوره‌های ایلامیان، هخامنشی و…تا دوره جمهوری اسلامی نمایش داده می‌شود. آثار این كلكسیون توسط یک گروه به آقایی سحر تلقانی انجام شده و با مطالعاتی که در کتاب‌ها و عكس ها از لباس مردان نرینه ها آریایی وجود داشته طراحی شده است.

فشن فوروارد دبی (FFWD) مکانی مناسب و فوق العاده برای مد در دبی و خاورمیانه به شمار می آید که فشن فوروارد دبی (FFWD) مکانی برای ترقی در   عرصه مد در منطقه را فراهم کرده است . بخش های کلیدی  و مهم  فشن فوروارد دبی عبارتند از: نمایش های کت واک ،  نمایش بهترین  محصولات که توسط بلوز بی آستین طراحان لباس طراحی و دوخته شده .

همچنین فشن فوروارد دبی مهمان و مهماندار مذاکرات مد در منطقه میباشد  تا بركشی و توسعه در زمینه  صنعت مد را ترویج و تقویت کند. این نمایشگاه هرسال  دو باربرگزار میشود که  در ماه های آوریل و اکتبر در مرکز منطقه طراحی دبی میباشد . این نمایشگاه، رویدادی متمرکز بر صنعت مد به شمار می آید  و فشن فوروارد دبی شامل متنوع ترین فهرست برندهای روز را  همراه با معرفی محصولات آن برند ها به نمایش میگذارد .

نمایشگاه فشن فوروارد دبی از طراحان مد خاورمیانه بسیار توجه و بدرقه میکند و از شرکت های جوامع مد منطقه ای و بین المللی برای گرد همایی در این نمایشگاه توجه و بدرقه میکند . همچنین این فستیوال بهتری فرصت خرید پارچه عمده است.

شما می‌تونید محصولات برترین برندها و کارخانه های مختلف دنیا را در این ضیافت با ارزانترین قیمت تهیه کنید چون هدف دولت دبی در این شادی جذب توریستهای بیشتره و به همین منظور به طور کامل شرکت کنندگان در این شادی رو از دادن رشوه جزیه معاف کرده که باعث تخفیف بیشتر در این سور می‌شه.

در طول یک ماه ضیافت خرید علاوه بر خرید محصولات ارزان از فروشگاههای معتبر میتونید از برنامه های سرگرم کننده این چراغانی مانند موسیقی، آتش بازی، اجراهای شبانه ، نمایش فیلم و تئاتر، اجراهای خیابانی، انواع نمایشکاههای گل و محصولات جانبی، تورهای گردش جهانگردی و صدها طرح تفریحی دیگر نیز استفاده نمائید.

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *