خانه / آشنایی با دبی / آشنایی با تور دبی ارزان قیمت
بلیط هواپیما دبی (3)

آشنایی با تور دبی ارزان قیمت

دبی یکی از شهر های امیر نسین امارات متحده عربی می باشد. امارات ۷ شهر امیر نشین دارد که دبی یکی از پر جمعیت ترین و دومین شهر بزرگ آن می باشد. این بلد :صفت دلیل راه در جنوب ایران و ترساندن حاشیه خلیج فارس قرار گرفته. دبی یک شهر بندری است که دارای جاذبه های گردشگری متعدد و بسیار دلپذیر بوده و همه ساله بسیاری از گردشگران با خرید بلیط هواپیما دبی خود را به آن می رسانند. بیشتر درامد درباره دبی از طریق منطقه آزاد جبل علی، فروش ملک به اتباع خارجی در مناطق آزاد، اعطای اقامت، صدور مجدد کالا، ترانزیت مسافر و کالا، گردشگری محجبه دیگر خدمات مالی سنگین تجاری تشکیل می‌باشد. پیشرفتهای سرسام آور در صنایع مختلف باعث شده حتا توجه مالکان و تجار از سراسر جهان به سمت آن بسیار جلب شود.

بلیط هواپیما دبی (1)

دبی و دیره از بنادر مهم امارات می باشند که بیشتر مراکز مالی محجوب بانکها در آنجا قرار دارد. دبی همچنین تجارت آزاد طلا را نیز دارد و بندر جبل علی بزرگترین بندر دست ساز حهان نیز به اتمام رسیدن شمار می رود. اصل نام دبی، دبا بوده که در طول گذشت زمان پستی دبی تبدیل شده است، دبا به معنی ملخ کوچک می باشد مسابقه از اینکه بال در آورد و دلیل این نامگذاری این بوده که در گذشته در این منطقه از این نوع ملخ بی مر وجود داشته است. لغایت قبل از سال ۱۸۳۳ دبی یک روستای کوچک بیش نبود، پس پیدا كردن لمحه شیخ مکتوم اصل بطی آل مکتوم به همراه ۸۰۰ نفر زایل كردن نابود كردن خویشاوندان و بستگان خویش به این منطقه آمده و حکمرانی خود را آغاز می کنند.

از آن تاریخ سرافكندگی خوارشدن بعد تاسیسات و ساخت های دبی آغاز می شود حتی به امروز که دبی به عنوان یکی از پیشرفته ترین و زیباترین شهر های دنیا به شمار می رود به گونه ای که گردشگران زیادی را در تور دبی از آن از سراسر جهان به جاه خود می کشاند.

ممکن است در مدتی که در دبی هستید فقط یک اماراتی ببینید!

مردم دبی معمولا زیاد دردانه مکان ایا مهم گردشگری این شهر آفتابی نمی شوند! رغبت یافتن همین دلیل بسیار متباعد و نزدیك خاطرنشان ساختن نظر می رسد که در ساحل بتوانید با آن لا صحبت کنید. بیشتر گردشگران در طول تعطیلات خود در این شهر فقط یک اماراتی می بینند و آن یک نفر کسی نیست جز کسی که در فرودگاه بر روی پاسپورت آن ها مهر می زند. تقریبا همه کسانی که در کارهای کنترل مرزی کار می کنند اماراتی هستند اما معمولا در اینجا مکان مناسبی برای این نیست که با آن ها درباره زندگی محلی این شهر حرف بزنید. اگرسوالاتی درباره دبی دارید که می خواهید از افراد محلی بپرسید به موزه شیخ محمد بروید، در آنجا می توانید سوالاتی درباره کلاس های آشپزی، شام های سنتی و تورهای میراثی داشته باشید. در این شهر در برابر هر ۶ خارجی و درونی فقط یک اماراتی وجود دارد و اکثریت جمعیت دبی را هندی ها، بنگلادشی ها، پاکستانی ها، آسیایی های شرقی و غربی نی و بله تشکیل می دهند.

بلیط هواپیما دبی (1)

چطور ذات جواهر هزینه خیر در سفر به دبی صرفه جویی کنم!

همنطور که پیش از این هم ذکر شد، از تاکسی های خاکستری رنگ برای حمل و نقل داخل شهر استفاده کنید تا هزینه ی مسیراز طریق تاکسی متر محاسبه شود. به سبب استواری تماس، از تلفن هتل استفاده نکنید چرا ناچیز گران خواهد بود. استفاده از سیم کارت ها ذكر یا کارت های تلفن بسیار با صرف تر خواهد بود. دبی پر از پاساژ ها، مراکز خرید و رستوران های متنوع است، اگر بی خرید از مراکز خرید دبی، این شهر را ترک کنید بعدا پشیمان خواهید شد و درمیان تمامی مراکز خرید، در «انصار مال» میتوانید کیفیتی بهتر و تنوع بیشتر را با قیمت های مناسب تر پیدا کنید.

بلیط هواپیما دبی (2)

به بازدید از یکی از بلندترین برج های دنیا، برج خلیفه بروید اما پیشنهاد شراب کنیم در هر ساعتی غیر ذوب كردن زمان غروب آفتاب برای لذت بردن از سه منظره منحصربه‌فرد، صحرا، نور پردازی سرزمین و آبی دریا استفاده کنید. چرا که در ساعات غروب آفتاب بلیط وردی ۳۰ درصد گران تر است. طعم بی نظیرغذاهای این آبادی پرزرق و برق را از دست ندهید، از اهالی شهرکه بسیارمهربان و مهمان نواز هستند در مورد رستوران های ارزان و با کیفیت سوال کنید و راهنمایی بگیرید. و درون آخر باید گفت که در سفر به دبی حتما غذای لذیذ و بسیار ارزان قیمت حمص را تجربه کنید.

با بازدید از کامل ترین و آخرین لیست های تور دبی از مطمئن ترین آژانس های مسافرتی با امکان مقایسه ارزش ها، مناسب ترین تور دبی را به راحتی رزرو کنید و تنها از اوغات خوش در دبی لذت ببرید.

منبع: www.tahagasht.com

مطلب پیشنهادی

دو نمایشگاه سالانه ی دبی

دو نمایشگاه سالانه ی دبی

هر ساله در دبی نمایشگاه های بسیار زیادی برگزار می شود که موجب رویداد های …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *